STGFW80V60F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGFW80V60F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGFW80V60F
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 120A 79W TO-3PF
Podatkovni listi: STGFW80V60F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGFW80V60F
Številka dela STGFW80V60F Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 120A 79W TO-3PF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14330 pcs Podatkovni list STGFW80V60F.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 80A
Test Condition 400V, 80A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 60ns/220ns
Preklop energije 1.8mJ (on), 1mJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-3PF
Serija - Moč - maks 79W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-3P-3 Full Pack
Druga imena 497-15008-5 delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 448nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 120A 79W Through Hole TO-3PF Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 240A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 120A