STGFW40V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGFW40V60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGFW40V60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 80A 62.5W TO-3PF
Podatkovni listi: STGFW40V60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGFW40V60DF
Številka dela STGFW40V60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 80A 62.5W TO-3PF Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15932 pcs Podatkovni list STGFW40V60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A
Test Condition 400V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 52ns/208ns
Preklop energije 456µJ (on), 411µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-3PF-3
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 41ns
Moč - maks 62.5W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-3PFM, SC-93-3 Druga imena 497-15124-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 226nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 80A 62.5W TO-3PF-3 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 160A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 80A