STGD20N40LZ
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGD20N40LZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGD20N40LZ
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 390V 25A 125W DPAK
Podatkovni listi: STGD20N40LZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGD20N40LZ
Številka dela STGD20N40LZ Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 390V 25A 125W DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104777 pcs Podatkovni list STGD20N40LZ.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 390V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.6V @ 4V, 6A
Test Condition 300V, 10A, 1 kOhm, 5V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 700ns/4.3µs
Preklop energije - Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija Automotive, AEC-Q101, PowerMESH™ Moč - maks 125W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Druga imena 497-13953-2
STGD20N40LZ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Logic
Vrsta IGBT - Gate Charge 24nC
natančen opis IGBT 390V 25A 125W Surface Mount DPAK Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 40A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 25A