STGD18N40LZ-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGD18N40LZ-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGD18N40LZ-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 420V 25A 125W IPAK
Podatkovni listi: STGD18N40LZ-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGD18N40LZ-1
Številka dela STGD18N40LZ-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 420V 25A 125W IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63469 pcs Podatkovni list STGD18N40LZ-1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 420V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 4.5V, 10A
Test Condition 300V, 10A, 5V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 650ns/13.5µs
Preklop energije - Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija PowerMESH™ Moč - maks 125W
Pakiranje Tube Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Druga imena 497-15121-5
STGD18N40LZ-1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Logic
Vrsta IGBT - Gate Charge 29nC
natančen opis IGBT 420V 25A 125W Through Hole I-PAK Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 40A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 25A Številka osnovnega dela STG*18N