STGB20M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB20M65DF2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT TRENCH 650V 40A D2PAK
Podatkovni listi: STGB20M65DF2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB20M65DF2
Številka dela STGB20M65DF2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT TRENCH 650V 40A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59497 pcs Podatkovni list STGB20M65DF2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Test Condition 400V, 20A, 12 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 26ns/108ns
Preklop energije 140µJ (on), 560µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija M Povratni čas obnovitve (trr) 166ns
Moč - maks 166W Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 63nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 650V 40A 166W Surface Mount D2PAK
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 80A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A