STGB20H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB20H60DF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STGB20H60DF
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IGBT 600V 40A 167W D2PAK
Podatkovni listi: STGB20H60DF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STGB20H60DF
Številka dela STGB20H60DF Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IGBT 600V 40A 167W D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19087 pcs Podatkovni list STGB20H60DF.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Test Condition 400V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 42.5ns/177ns
Preklop energije 209µJ (on), 261µJ (off) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 90ns
Moč - maks 167W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-15117-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 115nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 40A 167W Surface Mount D2PAK
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 80A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 40A