STF25NM60ND
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF25NM60ND Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF25NM60ND
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 21A TO-220FP
Podatkovni listi: STF25NM60ND.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STF25NM60ND
Številka dela STF25NM60ND Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 21A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29847 pcs Podatkovni list STF25NM60ND.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija FDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 10.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 40W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2400pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 80nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 21A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)