STF25NM50N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF25NM50N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF25NM50N
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 22A TO220FP
Podatkovni listi: STF25NM50N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STF25NM50N
Številka dela STF25NM50N Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 22A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20345 pcs Podatkovni list STF25NM50N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 11A, 10V
Odmik moči (maks.) 40W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-4655-5
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2565pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V
natančen opis N-Channel 500V 22A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 22A (Tc)