STF20NM60D
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF20NM60D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF20NM60D
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 20A TO-220FP
Podatkovni listi: STF20NM60D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF20NM60D
Številka dela STF20NM60D Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 20A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39888 pcs Podatkovni list STF20NM60D.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija FDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 45W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1300pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 37nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 20A (Tc) 45W (Tc) Through Hole TO-220FP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)