STF20NF06L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF20NF06L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF20NF06L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 20A TO-220FP
Podatkovni listi: STF20NF06L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF20NF06L
Številka dela STF20NF06L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 20A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 140623 pcs Podatkovni list STF20NF06L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±18V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 10A, 10V
Odmik moči (maks.) 28W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 20A (Tc) 28W (Tc) Through Hole TO-220FP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)