STF10N65K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF10N65K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF10N65K3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 10A TO-220FP
Podatkovni listi: STF10N65K3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF10N65K3
Številka dela STF10N65K3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 10A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36074 pcs Podatkovni list STF10N65K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 3.6A, 10V
Odmik moči (maks.) 35W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-12562-5
STF10N65K3-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 10A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)