STF10N62K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF10N62K3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF10N62K3
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 620V 8.4A TO-220FP
Podatkovni listi: STF10N62K3.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STF10N62K3
Številka dela STF10N62K3 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 620V 8.4A TO-220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98044 pcs Podatkovni list STF10N62K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 4A, 10V
Odmik moči (maks.) 30W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1250pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 620V natančen opis N-Channel 620V 8.4A (Tc) 30W (Tc) Through Hole TO-220FP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 8.4A (Tc)