STF100N6F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF100N6F7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STF100N6F7
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 46A F7 TO220FP
Podatkovni listi: STF100N6F7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STF100N6F7
Številka dela STF100N6F7 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 60V 46A F7 TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41018 pcs Podatkovni list STF100N6F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-220FP
Serija STripFET™ F7 Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.6 mOhm @ 23A, 10V
Odmik moči (maks.) 25W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 Full Pack Druga imena 497-15884-5
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1980pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 46A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)