STEVAL-ISA142V1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STEVAL-ISA142V1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STEVAL-ISA142V1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka EVAL BOARD ISOL SMPS L6564
Podatkovni listi: STEVAL-ISA142V1.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 638 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 638 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STEVAL-ISA142V1
Številka dela STEVAL-ISA142V1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis EVAL BOARD ISOL SMPS L6564 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 638 pcs Podatkovni list STEVAL-ISA142V1.pdf
Napetost - izhod 24V Napetost - Vhod 90 ~ 265 VAC
Uporabljena IC / del L6564 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Flyback
Moč - izhod 50W Izhodi in tipi 1, Isolated
Druga imena 497-14887 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen AC/DC, Primary Side Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 44kHz natančen opis L6564 - AC/DC, Primary Side 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 2.1A Vrsta plošče Fully Populated