STEVAL-ISA141V2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STEVAL-ISA141V2
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka BOARD EVAL STBB3JCC DC-DC
Podatkovni listi: 1.STEVAL-ISA141V2.pdf2.STEVAL-ISA141V2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STEVAL-ISA141V2
Številka dela STEVAL-ISA141V2 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis BOARD EVAL STBB3JCC DC-DC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2560 pcs Podatkovni list 1.STEVAL-ISA141V2.pdf2.STEVAL-ISA141V2.pdf
Napetost - izhod 1.2 V ~ 5.5 V Napetost - Vhod 1.8 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del STBB3JCC Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck-Boost
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen DC/DC, Step Up or Down Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca - preklop 2MHz natančen opis STBB3JCC - DC/DC, Step Up or Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 800mA, 2A Vrsta plošče Fully Populated