STEF12WPUR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STEF12WPUR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC ELECTRONIC FUSE 12V 10DFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STEF12WPUR
Številka dela STEF12WPUR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC ELECTRONIC FUSE 12V 10DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180997 pcs Podatkovni list
Napetost - Vhod 7.6 V ~ 18 V Paket naprave za dobavitelja 10-DFN (3x3)
Serija - Metoda zaznavanja -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Funkcija Electronic Fuse natančen opis Electronic Fuse Regulator 3.6A 10-DFN (3x3)
Trenutni - izhod 3.6A Natančnost -