STEF12EPUR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STEF12EPUR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STEF12EPUR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC ELECTRONIC FUSE 12V 10DFN
Podatkovni listi: 1.STEF12EPUR.pdf2.STEF12EPUR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STEF12EPUR
Številka dela STEF12EPUR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC ELECTRONIC FUSE 12V 10DFN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95273 pcs Podatkovni list 1.STEF12EPUR.pdf2.STEF12EPUR.pdf
Napetost - Vhod 7.6 V ~ 18 V Paket naprave za dobavitelja 10-DFN (3x3)
Serija - Metoda zaznavanja -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad
Druga imena 497-16902-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Electronic Fuse
natančen opis Electronic Fuse Regulator 3.6A 10-DFN (3x3) Trenutni - izhod 3.6A