STD70N03L
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD70N03L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD70N03L
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 70A DPAK
Podatkovni listi: STD70N03L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD70N03L
Številka dela STD70N03L Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 70A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45029 pcs Podatkovni list STD70N03L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.3 mOhm @ 35A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-6188-1
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 70A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)