STD70N03L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD70N03L-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD70N03L-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 70A IPAK
Podatkovni listi: STD70N03L-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD70N03L-1
Številka dela STD70N03L-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 30V 70A IPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137391 pcs Podatkovni list STD70N03L-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I-PAK
Serija STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 7.3 mOhm @ 35A, 10V
Odmik moči (maks.) 70W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 21nC @ 5V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V natančen opis N-Channel 30V 70A (Tc) 70W (Tc) Through Hole I-PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)