STD19NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD19NF20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD19NF20
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CHANNEL 200V 15A DPAK
Podatkovni listi: STD19NF20.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STD19NF20
Številka dela STD19NF20 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CHANNEL 200V 15A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3590 pcs Podatkovni list STD19NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 7.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V natančen opis N-Channel 200V 15A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount DPAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)