STD18NF25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD18NF25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STD18NF25
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 250V 17A DPAK
Podatkovni listi: STD18NF25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STD18NF25
Številka dela STD18NF25 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 250V 17A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84881 pcs Podatkovni list STD18NF25.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja DPAK
Serija Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 165 mOhm @ 8.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 110W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena 497-10299-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 29.5nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 250V
natančen opis N-Channel 250V 17A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)