STB13NM50N-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB13NM50N-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB13NM50N-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 500V 12A I2PAK
Podatkovni listi: STB13NM50N-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB13NM50N-1
Številka dela STB13NM50N-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 500V 12A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48310 pcs Podatkovni list STB13NM50N-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK
Serija MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 320 mOhm @ 6A, 10V
Odmik moči (maks.) 100W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 960pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 12A (Tc) 100W (Tc) Through Hole I2PAK
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)