STB13NK60ZT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB13NK60ZT4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB13NK60ZT4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 600V 13A D2PAK
Podatkovni listi: STB13NK60ZT4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije STB13NK60ZT4
Številka dela STB13NK60ZT4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 600V 13A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50510 pcs Podatkovni list STB13NK60ZT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija SuperMESH™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 4.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-6546-2
STB13NK60ZT4-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2030pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 92nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V
natančen opis N-Channel 600V 13A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)