STB11NM80T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB11NM80T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB11NM80T4
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 800V 11A D2PAK
Podatkovni listi: STB11NM80T4.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STB11NM80T4
Številka dela STB11NM80T4 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 800V 11A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24370 pcs Podatkovni list STB11NM80T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 150W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Druga imena 497-4319-2
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1630pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43.6nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 800V
natančen opis N-Channel 800V 11A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)