STB11NM60-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB11NM60-1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: STB11NM60-1
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 650V 11A I2PAK
Podatkovni listi: STB11NM60-1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije STB11NM60-1
Številka dela STB11NM60-1 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 650V 11A I2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3862 pcs Podatkovni list STB11NM60-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja I2PAK
Serija MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 mOhm @ 5.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 160W (Tc) Pakiranje Tube
Paket / primer TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA Druga imena 497-5379-5
STB11NM60-1-ND
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 11A (Tc) 160W (Tc) Through Hole I2PAK Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)