SPC563M64L7COBY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPC563M64L7COBY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPC563M64L7COBY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
Podatkovni listi: SPC563M64L7COBY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPC563M64L7COBY
Številka dela SPC563M64L7COBY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10392 pcs Podatkovni list SPC563M64L7COBY.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.14 V ~ 1.32 V Paket naprave za dobavitelja 176-LQFP (24x24)
Hitrost 64MHz Serija Automotive, AEC-Q100, SPC56
Velikost RAM-a 94K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1.5MB (1.5M x 8) Periferne naprave DMA, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 176-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 80 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis e200z3 Automotive, AEC-Q100, SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24) Podatkovni pretvorniki A/D 34x12b