SPC563M64L5COBY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPC563M64L5COBY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SPC563M64L5COBY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP
Podatkovni listi: SPC563M64L5COBY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SPC563M64L5COBY
Številka dela SPC563M64L5COBY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 144LQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9711 pcs Podatkovni list SPC563M64L5COBY.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.14 V ~ 1.32 V Paket naprave za dobavitelja 144-LQFP (20x20)
Hitrost 64MHz Serija SPC56
Velikost RAM-a 94K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1.5MB (1.5M x 8) Periferne naprave DMA, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 80 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis e200z3 SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Podatkovni pretvorniki A/D 32x12b