SP1ML-915
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SP1ML-915 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1ML-915
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT
Podatkovni listi: SP1ML-915.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
119 pcs
595 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1ML-915
Številka dela SP1ML-915 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3812 pcs Podatkovni list SP1ML-915.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del SPIRIT1
Serija - Serijski vmesniki SPI, UART
Občutljivost - RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 11.6dBm
Pakiranje Tray Paket / primer 16-SMD Module
Druga imena 497-15396 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija 2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK Velikost pomnilnika 128kB Flash, 16kB RAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 915MHz
Hitrost prenosa podatkov 500kbps Tok - oddajanje 8mA ~ 20mA
Tok - sprejemanje 13.5mA Vrsta antene Integrated, Chip