SP1ML-868
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SP1ML-868 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP1ML-868
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT
Podatkovni listi: SP1ML-868.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
119 pcs
595 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP1ML-868
Številka dela SP1ML-868 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4680 pcs Podatkovni list SP1ML-868.pdf
Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del SPIRIT1
Serija - Serijski vmesniki SPI, UART
Občutljivost - RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 11.6dBm
Pakiranje Tray Paket / primer 16-SMD Module
Druga imena 497-15395 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija 2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK Velikost pomnilnika 128kB Flash, 16kB RAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 868MHz
Hitrost prenosa podatkov 500kbps Tok - oddajanje 8mA ~ 20mA
Tok - sprejemanje 13.5mA Vrsta antene Integrated, Chip
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SP1R10JT
SP1R10JT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: RES 0.1 OHM 5% 1.5W 2615
Na zalogi: 25156 pcs
Prenesi: SP1R10JT.pdf
RFQ
SP1R12J
SP1R12J
Opis: RES 0.12 OHM 5% 1.5W 2615