SMTYF18A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTYF18A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMTYF18A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 18V SMA
Podatkovni listi: SMTYF18A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMTYF18A
Številka dela SMTYF18A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 18V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 372861 pcs Podatkovni list SMTYF18A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 18V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Napetost - razčlenitev (min) - Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA
Serija SMTY, Transky™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-221AC, SMA Flat Leads Druga imena 497-8762-2
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount