SMTYF12A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTYF12A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMTYF12A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 12V 22.9V SMA
Podatkovni listi: SMTYF12A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMTYF12A
Številka dela SMTYF12A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 12V 22.9V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 351832 pcs Podatkovni list SMTYF12A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 22.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMA
Serija SMTY, Transky™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-221AC, SMA Flat Leads Druga imena 497-8761-2
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 157A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -