SMC30J8.5A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMC30J8.5A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMC30J8.5A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 8.5V 14.4V SMC
Podatkovni listi: SMC30J8.5A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMC30J8.5A
Številka dela SMC30J8.5A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 8.5V 14.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 233985 pcs Podatkovni list SMC30J8.5A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Napetost - razčlenitev (min) 9.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SMC30J, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-12228-2
SMC30J85A
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 208A Zmogljivost @ Pogostost -