SMC30J6.5CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMC30J6.5CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMC30J6.5CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 6.5V 11.2V SMC
Podatkovni listi: SMC30J6.5CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMC30J6.5CA
Številka dela SMC30J6.5CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 6.5V 11.2V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 243929 pcs Podatkovni list SMC30J6.5CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 6.5V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 11.2V
Napetost - razčlenitev (min) 7.2V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija SMC30J, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-12227-2
SMC30J65CA
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 268A