SMA6F13A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6F13A-TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMA6F13A-TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 13VWM 23.9VC SMAFLAT
Podatkovni listi: SMA6F13A-TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMA6F13A-TR
Številka dela SMA6F13A-TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 13VWM 23.9VC SMAFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 645425 pcs Podatkovni list SMA6F13A-TR.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 1 Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 14.4V
Napetost - razčlenitev (min) 13V Napetost - razčlenitev SMAflat
Tip Zener Serija SMA6F, TRANSIL™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Zaščita električnega voda 600W Power - Peak Pulse 147A (8/20µs)
Polarizacija DO-221AC, SMA Flat Leads Druga imena 497-8759-2
SMA6F13ATR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca SMA6F13A-TR
Opis TVS DIODE 13VWM 23.9VC SMAFLAT Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.9V