SMA6F12AVCL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6F12AVCL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMA6F12AVCL
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 12V 22.9V SMAFLAT
Podatkovni listi: SMA6F12AVCL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMA6F12AVCL
Številka dela SMA6F12AVCL Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 12V 22.9V SMAFLAT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 580445 pcs Podatkovni list SMA6F12AVCL.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 12V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 22.9V
Napetost - razčlenitev (min) 13.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMAflat
Serija SMA6F, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-221AC, SMA Flat Leads Druga imena 497-8758-2
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 157A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -