SM15T75A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T75A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T75A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 64.1V 134V SMC
Podatkovni listi: SM15T75A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T75A
Številka dela SM15T75A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 64.1V 134V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111648 pcs Podatkovni list SM15T75A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64.1V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 134V
Napetost - razčlenitev (min) 71.3V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SM15T, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-16188-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -