SM15T6V8CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T6V8CAY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T6V8CAY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC
Podatkovni listi: SM15T6V8CAY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T6V8CAY
Številka dela SM15T6V8CAY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111326 pcs Podatkovni list SM15T6V8CAY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-11781-6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 746A (8/20µs)