SM15T6V8CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T6V8CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T6V8CA
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC
Podatkovni listi: SM15T6V8CA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T6V8CA
Številka dela SM15T6V8CA Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106525 pcs Podatkovni list SM15T6V8CA.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija SM15T, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-6488-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 746A (8/20µs)
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela SM15T Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM15T6V8A-M3/9AT
SM15T6V8A-M3/9AT
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 5.8VWM 10.5VC DO214AB
Na zalogi: 379162 pcs
Prenesi: SM15T6V8A-M3/9AT.pdf
RFQ
SM15T6V8CA-M3/9AT
SM15T6V8CA-M3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 5.8V 10.5V DO214AB
Na zalogi: 343441 pcs
Prenesi: SM15T6V8CA-M3/9AT.pdf
RFQ
SM15T6V8CA-E3/9AT
SM15T6V8CA-E3/9AT
Prenesi: SM15T6V8CA-E3/9AT.pdf
SM15T6V8CA-M3/57T
SM15T6V8CA-M3/57T