SM15T6V8AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T6V8AY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T6V8AY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC
Podatkovni listi: SM15T6V8AY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T6V8AY
Številka dela SM15T6V8AY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 5.8V 13.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104530 pcs Podatkovni list SM15T6V8AY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 5.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.4V
Napetost - razčlenitev (min) 6.45V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-11780-1
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 746A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -