SM15T36A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T36A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T36A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 30.8V 64.3V SMC
Podatkovni listi: SM15T36A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T36A
Številka dela SM15T36A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 30.8V 64.3V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116531 pcs Podatkovni list SM15T36A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 30.8V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 64.3V
Napetost - razčlenitev (min) 34.2V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SM15T, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-6485-6
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 156A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SM15T Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM15T33CAHE3/9AT
SM15T33CAHE3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB
Na zalogi: 251229 pcs
Prenesi: SM15T33CAHE3/9AT.pdf
RFQ
SM15T33CAHE3/57T
SM15T33CAHE3/57T
Na zalogi: 189535 pcs
Prenesi: SM15T33CAHE3/57T.pdf
RFQ
SM15T36AHE3/57T
SM15T36AHE3/57T
Opis: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
Prenesi: SM15T36AHE3/57T.pdf
SM15T36AHE3/9AT
SM15T36AHE3/9AT
Prenesi: SM15T36AHE3/9AT.pdf
SM15T36A-M3/57T
SM15T36A-M3/57T
Prenesi: SM15T36A-M3/57T.pdf
SM15T36A-E3/9AT
SM15T36A-E3/9AT
Prenesi: SM15T36A-E3/9AT.pdf
SM15T33CA-M3/9AT
SM15T33CA-M3/9AT
Prenesi: SM15T33CA-M3/9AT.pdf
SM15T36A-E3/57T
SM15T36A-E3/57T
Prenesi: SM15T36A-E3/57T.pdf
SM15T33CA-M3/57T
SM15T33CA-M3/57T
Prenesi: SM15T33CA-M3/57T.pdf
SM15T33CA-E3/9AT
SM15T33CA-E3/9AT
Prenesi: SM15T33CA-E3/9AT.pdf
SM15T36A-M3/9AT
SM15T36A-M3/9AT
Prenesi: SM15T36A-M3/9AT.pdf
SM15T33CAY
SM15T33CAY
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 28.2V 59V SMC
Prenesi: SM15T33CAY.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%