SM15T33CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T33CAY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T33CAY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 28.2V 59V SMC
Podatkovni listi: 1.SM15T33CAY.pdf2.SM15T33CAY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T33CAY
Številka dela SM15T33CAY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 28.2V 59V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95188 pcs Podatkovni list 1.SM15T33CAY.pdf2.SM15T33CAY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28.2V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59V
Napetost - razčlenitev (min) 31.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-10792-6 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 169A (8/20µs)