SM15T33A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T33A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T33A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 28.2V 59V SMC
Podatkovni listi: SM15T33A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T33A
Številka dela SM15T33A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 28.2V 59V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 89120 pcs Podatkovni list SM15T33A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28.2V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 59V
Napetost - razčlenitev (min) 31.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SM15T, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-7871-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 169A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SM15T Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM15T30CA-E3/9AT
SM15T30CA-E3/9AT
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 25.6V 41.5V DO214AB
Na zalogi: 331010 pcs
Prenesi: SM15T30CA-E3/9AT.pdf
RFQ
SM15T33A-E3/9AT
SM15T33A-E3/9AT
Opis: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AB