SM15T30CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T30CAY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T30CAY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 25.6V 53.5V SMC
Podatkovni listi: SM15T30CAY.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T30CAY
Številka dela SM15T30CAY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 25.6V 53.5V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90666 pcs Podatkovni list SM15T30CAY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 25.6V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 53.5V
Napetost - razčlenitev (min) 28.5V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-10791-1 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 187A (8/20µs)