SM15T12A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T12A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T12A
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 10.2V 21.7V SMC
Podatkovni listi: SM15T12A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T12A
Številka dela SM15T12A Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 10.2V 21.7V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288064 pcs Podatkovni list SM15T12A.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 10.2V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 21.7V
Napetost - razčlenitev (min) 11.4V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SMC
Serija SM15T, TRANSIL™ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC Druga imena 497-3715-2
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 461A (8/20µs) Zmogljivost @ Pogostost -
Številka osnovnega dela SM15T Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SM15T10CAHE3/57T
SM15T10CAHE3/57T
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO214AB
Na zalogi: 247268 pcs
Prenesi: SM15T10CAHE3/57T.pdf
RFQ
SM15T12A-E3/57T
SM15T12A-E3/57T
Proizvajalci: Vishay Semiconductor Diodes Division
Opis: TVS DIODE 10.2VWM 16.7VC SMC
Na zalogi: 150843 pcs
Prenesi: SM15T12A-E3/57T.pdf
RFQ
SM15T12A-E3/9AT
SM15T12A-E3/9AT
Opis: TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AB
Prenesi: SM15T12A-E3/9AT.pdf
SM15T10CA-E3/9AT
SM15T10CA-E3/9AT
Prenesi: SM15T10CA-E3/9AT.pdf
SM15T10CAHE3/9AT
SM15T10CAHE3/9AT
Prenesi: SM15T10CAHE3/9AT.pdf
SM15T12A-M3/9AT
SM15T12A-M3/9AT
Prenesi: SM15T12A-M3/9AT.pdf
SM15T12AHE3/9AT
SM15T12AHE3/9AT
Prenesi: SM15T12AHE3/9AT.pdf
SM15T10CA-M3/9AT
SM15T10CA-M3/9AT
Prenesi: SM15T10CA-M3/9AT.pdf
SM15T10CA-M3/57T
SM15T10CA-M3/57T
Prenesi: SM15T10CA-M3/57T.pdf
SM15T12A-M3/57T
SM15T12A-M3/57T
Prenesi: SM15T12A-M3/57T.pdf
SM15T12AHE3/57T
SM15T12AHE3/57T
Prenesi: SM15T12AHE3/57T.pdf
SM15T10CAY
SM15T10CAY
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: TVS DIODE 8.55V 18.6V SMC
Prenesi: SM15T10CAY.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%