SM15T10CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T10CAY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SM15T10CAY
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka TVS DIODE 8.55V 18.6V SMC
Podatkovni listi: SM15T10CAY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SM15T10CAY
Številka dela SM15T10CAY Proizvajalec STMicroelectronics
Opis TVS DIODE 8.55V 18.6V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 248059 pcs Podatkovni list SM15T10CAY.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 8.55V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 18.6V
Napetost - razčlenitev (min) 9.5V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena 497-11773-2 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 538A (8/20µs)