M27W401-80B6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W401-80B6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M27W401-80B6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC EPROM 4K PARALLEL 32DIP
Podatkovni listi: M27W401-80B6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
360 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M27W401-80B6
Številka dela M27W401-80B6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC EPROM 4K PARALLEL 32DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36628 pcs Podatkovni list M27W401-80B6.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija EPROM - OTP Paket naprave za dobavitelja 32-PDIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 32-DIP (0.600", 15.24mm) delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)