M27W201-80F6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W201-80F6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M27W201-80F6
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC EPROM 2M PARALLEL 32CDIP
Podatkovni listi: M27W201-80F6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M27W201-80F6
Številka dela M27W201-80F6 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC EPROM 2M PARALLEL 32CDIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32949 pcs Podatkovni list M27W201-80F6.pdf
Čas cikla pisanja - - Napetost - oskrba 2.7 V ~ 3.6 V
Tehnologija EPROM - UV Paket naprave za dobavitelja 32-CDIP Frit Seal with Window
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 32-CDIP (0.600", 15.24mm) Window delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)