LK112SM28TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LK112SM28TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LK112SM28TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi: LK112SM28TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LK112SM28TR
Številka dela LK112SM28TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 2.8V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188714 pcs Podatkovni list LK112SM28TR.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (400Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA SOT-23-5
Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA Trenutni - izhod 200mA