LK112SM18TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LK112SM18TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LK112SM18TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
Podatkovni listi: LK112SM18TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LK112SM18TR
Številka dela LK112SM18TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 116339 pcs Podatkovni list LK112SM18TR.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 14V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (400Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 497-7811-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable