LF33ABV-DG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF33ABV-DG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LF33ABV-DG
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220
Podatkovni listi: LF33ABV-DG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LF33ABV-DG
Številka dela LF33ABV-DG Proizvajalec STMicroelectronics
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 241012 pcs Podatkovni list LF33ABV-DG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja TO-220 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 65dB)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220
Tok - Supply (Max) 12mA Trenutni - Quiescent (Iq) 1mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LF33
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LF33CDT
LF33CDT
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
Na zalogi: 161817 pcs
Prenesi: LF33CDT.pdf
RFQ
LF33ABV
LF33ABV
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220AB